СФОРМОВАНІСТЬ ВІДПОВІДАЛЬНОГО СТАВЛЕННЯ ДО БАТЬКІВСТВА В МОЛОДИХ СІМЕЙ

  • О.Г. Лещенко Запорізький національний університет
Ключові слова: відповідальне ставлення до батьківства, когнітивний компонент, емоційно-мотиваційний компонент, поведінковий компонент

Анотація

У статті розглядаються результати дослідження з вивчення відповідального ставлення до батьківства в молодих майбутніх батьків й молодих сімей відповідно до його основних компонентів: когнітивного, емоційно-мотиваційного і поведінкового.

Посилання

1. Інформаційно-аналітичний звіт щодо діяльності центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у 2006 році / За заг. редакцією С.В.Толстоухової. – К.: Держсоцслужба, 2007. – 70 с.
2. Лещенко О.Г. Основні компоненти відповідального ставлення до батьківства // Вісник Запорізького національного університету: Збірник наукових статей. Педагогічні науки. – Запоріжжя: Запорізький національний університет. – 2007. – № 2.
3. Овчарова Р.В. Психологическое сопровождение родительства. – М.: Изд-во Ин-та психотерапии, 2003. – 319 с.
Опубліковано
2008-08-15
Як цитувати
Лещенко, О. (2008). СФОРМОВАНІСТЬ ВІДПОВІДАЛЬНОГО СТАВЛЕННЯ ДО БАТЬКІВСТВА В МОЛОДИХ СІМЕЙ. Педагогічні науки: теорія та практика, (1), 152-156. вилучено із http://journalsofznu.zp.ua/index.php/pedagogics/article/view/1891